[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but articles/2015-2016/Oi_mathites_didaskoun_mathites/Gallery is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Μαθητές του γυμνάσιου με την καθοδήγηση της καθηγήτριας φυσικής Δρ. Γιαλούρη Ελπίδας,  παρουσίασαν στην Ε' και ΣΤ' δημοτικού τα πειράματά τους στο πλαίσιο της δραστηριότητας "Οι μαθητές διδάσκουν... μαθητές!".

Ποτήρια που γίνονται αόρατα, μίνι αυτοσχέδια αυτοκινητάκια, χειροποίητα πυραυλάκια, οδοντόκρεμες για... ελέφαντες και άλλα πολλά τράβηξαν το ενδιαφέρον όλων των μαθητών. Οδηγίες για την εκτέλεση των πειραμάτων μπορείτε να ζητήσετε από την ομάδα του γυμνασίου μας: Τα φυσικά "μαγικά" ξαναχτυπούν.

{gallery}articles/2015-2016/Oi_mathites_didaskoun_mathites/Gallery{/gallery}