[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but articles/2015-2016/Theatro_Badminton_-_O_Iasonas_kai_to_xrysomallo_deras/Gallery is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Οι μαθητές του Νηπιαγωγείου, της Α΄ και Β΄ Δημοτικού παρακολούθησαν την παράσταση «Ο Ιάσονας και το χρυσόμαλλο  δέρας» , στο θέατρο Badminton.

Ο θίασος ενθουσίασε μικρούς και μεγάλους με τα φαντασμαγορικά σκηνικά , τις σπουδαίες θεατρικές και τραγουδιστικές  ερμηνείες και τις απίστευτες ακροβατικές του ικανότητες.

Έτσι οι μικροί  μας μαθητές είχαν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν το δύσκολο ταξίδι του Ιάσονα  προς την Ιωλκό, να αντιληφθούν την έννοια της συνεργασίας μεταξύ των συντρόφων, να νιώσουν την ικανοποίηση μέσα από την απόδοση της δικαιοσύνης  για τον ήρωα, και όλα αυτά μέσα απ’ ένα θέαμα  υψηλών  απαιτήσεων.

{gallery}articles/2015-2016/Theatro_Badminton_-_O_Iasonas_kai_to_xrysomallo_deras/Gallery{/gallery}