[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but articles/2015-2016/Teleutaia_mera_mathimaton_Gymnasiou_-_Lykeiou/Gallery is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Η τελευταία μέρα μαθημάτων του Γυμνασίου και Λυκείου επεφύλασσε πολλές ευχάριστες εκπλήξεις στους μαθητές μας!

Με το τέλος του διδακτικού ωραρίου που, παράλληλα σήμανε και το τέλος της φοίτησης, ο καθηγητής Αγγλικών, κ. Χορταριάς Θεόδωρος, διοργάνωσε τις «Τιτανομαχίες», μια σειρά από διασκεδαστικά παιχνίδια ομαδικότητας, γνώσεων και δεξιοτήτων. Νικήτριες αναδείχθηκαν η ομάδες με τα μπλε και τα κίτρινα!

Είχε προηγηθεί η τελική φάση του Διαγωνισμού Ιστορίας με τη συμμετοχή μαθητών του Γυμνασίου και της Α’ Λυκείου. Νικητές αναδείχτηκαν οι μαθητές:

• Αγγελής-Τσάλτας Φίλιππος (Α' Γυμνασίου)
  • Γκόρης Μάριος (Α' Γυμνασίου)
  • Αρβανίτης Γιώργος (Β' Γυμνασίου)
  • Δαμίγος Χάρης (Γ΄Γυμνασίου)
  • Δαμασκηνός Κωνσταντίνος (Α' Λυκείου)
  • Παπαδερός Μύρωνας (Α' Λυκείου)

Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες και καλή επιτυχία στις εξετάσεις!

{gallery}articles/2015-2016/Teleutaia_mera_mathimaton_Gymnasiou_-_Lykeiou/Gallery{/gallery}