[sigplus] Κρίσιμο σφάλμα: Ο φάκελος εικόνων articles/2015-2016/Episkepsi_sto_Panepistimio_Peiraia/Gallery υποτίθεται πως είναι μια σχετική διαδρομή προς τον βασικό φάκελο εικόνων όπως έχει οριστεί στον πίνακα διαχείρισης.

Την Τρίτη, μαθητές της Γ’ Λυκείου, συνοδευόμενοι από τον καθηγητή οικονομικών μαθημάτων κ. Κ. Λιόλιο, επισκέφτηκαν το Πανεπιστήμιο Πειραιά, όπου παρακολούθησαν ημερίδα σχετικά με τα τμήματα του Πανεπιστημίου και την επαγγελματική αποκατάσταση.

{gallery}articles/2015-2016/Episkepsi_sto_Panepistimio_Peiraia/Gallery{/gallery}