[sigplus] Κρίσιμο σφάλμα: Ο φάκελος εικόνων articles/2015-2016/Sygxaritiria_Dimitri/Gallery υποτίθεται πως είναι μια σχετική διαδρομή προς τον βασικό φάκελο εικόνων όπως έχει οριστεί στον πίνακα διαχείρισης.

O μαθητής της Δ΄ Δημοτικού, Φαγογένης Δημήτρης, συμμετείχε στις εξετάσεις του C.T.Y. - GREECE (Center for Talented Youth) του Πανεπιστημίου John Hopkins σε συνεργασία με το Ίδρυμα «Σταύρος Νιάρχος» και υπό την αιγίδα του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων.

Διακρίθηκε στο τεστ αξιολόγησης στην ενότητα των Μαθηματικών και κρίθηκε επιλέξιμος να συμμετάσχει σε θερινό πρόγραμμα τριών εβδομάδων, όπου θα παρακολουθήσει μαθήματα Θετικών Επιστημών.

Πάντα επιτυχίες και πολλές διακρίσεις Δημήτρη!!!

{gallery}articles/2015-2016/Sygxaritiria_Dimitri/Gallery{/gallery}