[sigplus] Κρίσιμο σφάλμα: Ο φάκελος εικόνων articles/2015-2016/Omades_Model_UN_Athens_2016/Gallery υποτίθεται πως είναι μια σχετική διαδρομή προς τον βασικό φάκελο εικόνων όπως έχει οριστεί στον πίνακα διαχείρισης.

Το Αγγλικό Τμήμα του Σχολείου μας με χαρά σας παρουσιάζει τις ομάδες του Μοντέλου Ηνωμένων Εθνών Αθηνών – AMUN 2016!

Το ερχόμενο Σαββατοκύριακο οι μαθητές μας θα υπερασπιστούν στην ολομέλεια και τις επιτροπές των Ηνωμένων Εθνών τα συμφέροντα των χωρών που τους έχουν ανατεθεί: της Σομαλίας και της Δημοκρατίας της Κορέας (Νότιας Κορέας).

Μετά από προετοιμασία μηνών και αφού έχουν ενημερωθεί για τα διεθνή ζητήματα που θα τους απασχολήσουν, ετοίμασαν τις προτάσεις νόμων που θα καταθέσουν για διαπραγμάτευση.

Σας παρουσιάζουμε τις ομάδες που θα συμμετέχουν:

Σομαλία: Ουμπέρτο Δάνας, Μύρωνας Παπαδερός και Χρήστος Φιλίππου

Δημοκρατία της Κορέας: Μαρίνα Βλάχου, Κωνσταντίνα Μώρου και Διονύσης Ξυγκάκης.

Τους ευχόμαστε, λοιπόν, καλή επιτυχία και να γεμίσουν εμπειρίες και γνώσεις για να κάνουν τον κόσμο μας καλύτερο!

{gallery}articles/2015-2016/Omades_Model_UN_Athens_2016/Gallery{/gallery}