[sigplus] Κρίσιμο σφάλμα: Ο φάκελος εικόνων articles/2015-2016/Mia_mera_sto_Polytexneio/Gallery υποτίθεται πως είναι μια σχετική διαδρομή προς τον βασικό φάκελο εικόνων όπως έχει οριστεί στον πίνακα διαχείρισης.

Μαθητές του Σχολείου μας, με συνοδό την καθηγήτρια Φυσικής Δρ. Ελπίδας Γιαλούρη, επισκέφθηκαν τη Σχολή Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών στο Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο...

προκειμένου να παρακολουθήσουν ημερίδα σχετικά με τα τμήματα του ΕΜΠ, τη λειτουργία των εργαστηρίων και τη βιβλιοθήκη.

Η υπόσχεση των μαθητών μας είναι να επισκεφθούν ξανά το ΕΜΠ ως φοιτητές! Τους το ευχόμαστε από καρδιάς!

{gallery}articles/2015-2016/Mia_mera_sto_Polytexneio/Gallery{/gallery}