[sigplus] Κρίσιμο σφάλμα: Ο φάκελος εικόνων articles/2015-2016/Ekpaideutiki_episkepsi_sto_Parko_Deinosauron/Gallery υποτίθεται πως είναι μια σχετική διαδρομή προς τον βασικό φάκελο εικόνων όπως έχει οριστεί στον πίνακα διαχείρισης.

Μία εκπαιδευτική επίσκεψη κοντά στη φύση πραγματοποίησαν οι μαθητές της Γ', Δ´ Ε' και Στ' τάξης του Σχολείου μας.

Ξεναγήθηκαν στο Πάρκο Δεινοσαύρων, άκουσαν ενδιαφέρουσες πληροφορίες για την προϊστορική εποχή και έκαναν ανασκαφές με πινέλα, μιμούμενοι τις ενέργειες των παλαιοντολόγων.

Στο τέλος απήλαυσαν ιδιαίτερα τη βόλτα με το τρενάκι γύρω από το πάρκο.

{gallery}articles/2015-2016/Ekpaideutiki_episkepsi_sto_Parko_Deinosauron/Gallery{/gallery}