[sigplus] Κρίσιμο σφάλμα: Ο φάκελος εικόνων articles/2015-2016/Seminario_Epaggelmatikou_Prosanatolismou/Gallery υποτίθεται πως είναι μια σχετική διαδρομή προς τον βασικό φάκελο εικόνων όπως έχει οριστεί στον πίνακα διαχείρισης.

Πραγματοποιήθηκε χτες με μεγάλη επιτυχία στο σχολείο μας, σεμινάριο επαγγελματικού προσανατολισμού για τους μαθητές και γονείς Λυκείου.

Εισηγητής ήταν ο κ. Μιχαλούλης Σπύρος, ιδρυτικό μέλος της καταξιωμένης εταιρίας στο χώρο, Orientum.

{gallery}articles/2015-2016/Seminario_Epaggelmatikou_Prosanatolismou/Gallery{/gallery}