[sigplus] Κρίσιμο σφάλμα: Ο φάκελος εικόνων articles/2015-2016/Theatro_Badminton_-_O_Iasonas_kai_to_xrysomallo_deras/Gallery υποτίθεται πως είναι μια σχετική διαδρομή προς τον βασικό φάκελο εικόνων όπως έχει οριστεί στον πίνακα διαχείρισης.

Οι μαθητές του Νηπιαγωγείου, της Α΄ και Β΄ Δημοτικού παρακολούθησαν την παράσταση «Ο Ιάσονας και το χρυσόμαλλο  δέρας» , στο θέατρο Badminton.

Ο θίασος ενθουσίασε μικρούς και μεγάλους με τα φαντασμαγορικά σκηνικά , τις σπουδαίες θεατρικές και τραγουδιστικές  ερμηνείες και τις απίστευτες ακροβατικές του ικανότητες.

Έτσι οι μικροί  μας μαθητές είχαν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν το δύσκολο ταξίδι του Ιάσονα  προς την Ιωλκό, να αντιληφθούν την έννοια της συνεργασίας μεταξύ των συντρόφων, να νιώσουν την ικανοποίηση μέσα από την απόδοση της δικαιοσύνης  για τον ήρωα, και όλα αυτά μέσα απ’ ένα θέαμα  υψηλών  απαιτήσεων.

{gallery}articles/2015-2016/Theatro_Badminton_-_O_Iasonas_kai_to_xrysomallo_deras/Gallery{/gallery}