[sigplus] Κρίσιμο σφάλμα: Ο φάκελος εικόνων articles/2015-2016/Sygxaritiria_Nikita_2/Gallery υποτίθεται πως είναι μια σχετική διαδρομή προς τον βασικό φάκελο εικόνων όπως έχει οριστεί στον πίνακα διαχείρισης.

Μια ακόμα επιτυχία για τον μαθητή της Β’ Λυκείου, Νικήτα Αλύ, ο οποιος στην τελική φάση του Πανελλήνιου Σχολικού Πρωταθλήματος Κολύμβησης Λυκείων που διεξήχθη στο ΟΑΚΑ την Κυριακή, 6 Μαρτίου 2016, κατέλαβε την τρίτη θέση στα 100μ. ελεύθερο με χρόνο 53’58’’, επίδοση που αποτελεί και ατομικό του ρεκόρ.

Συγχαρητήρια Νικήτα και αναμένουμε πολλές ακόμα επιτυχίες!

{gallery}articles/2015-2016/Sygxaritiria_Nikita_2/Gallery{/gallery}