Με την ανακοίνωση των βάσεων εισαγωγής ολοκληρώνεται μια πορεία προετοιμασίας, κόπων και αγωνίας για χιλιάδες υποψηφίους και φυσικά για τους μαθητές μας, αποφοίτους πλέον.

Ευχόμαστε στους αποφοίτους μας καλή σταδιοδρομία και καλή αρχή στην ακαδημαϊκή τους πορεία με δημιουργικότητα, εμβρίθεια και διάθεση για σπουδή και μελέτη διαβεβαιώνοντάς τους πως πρόκειται μόνο για την αρχή μιας πορείας που ευχόμαστε να είναι καρποφόρα και δια βίου. Η σημερινή μέρα σηματοδοτεί μια νέα αρχή με ανανεωμένες δυνάμεις και μεγαλύτερη αφοσίωση με γνώμονα τις επιθυμίες, τα όνειρα και τους στόχους τους.

Απευθυνόμενοι σε όλους τους μαθητές μας, είστε για εμάς νικητές, γιατί είστε μαχητές. Και όποιος συνεχίζει να μάχεται, έχει μια μόνο προοπτική, τη νίκη.

Θερμά Συγχαρητήρια !!! Η αγάπη μας και η σκέψη μας να σας συντροφεύει σε κάθε σας βήμα!

Οι Σχολές επιτυχίας των μαθητών μας είναι οι παρακάτω:

ΝΟΜΙΚΗ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ (ΑΘΗΝΑ)

ΝΟΜΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΠΑ (ΑΘΗΝΑ)

*Τα ονόματα των επιτυχόντων μαθητών δε δημοσιεύονται λόγω του Γενικού Κανονισμού Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων.