[SIGPLUS_EXCEPTION_TIMEOUT] An execution time-out has been encountered while images were being generated. The maximum script execution time is server-specific. Exceeding the maximum execution time is typically the result of many images or a few excessively large images in a gallery. You may re-load the page to let sigplus continue the process. If you periodically get this error message, try reducing the number or size of images in the gallery. If you pass this stage, however, you can be sure your visitors will never encounter this error message, which is associated with an operation that is a one-time cost when a gallery is shown for the first time.

Με ιδιαίτερη λαμπρότητα, δημιουργική διάθεση και άφθονο κέφι γιορτάσαμε τα 90 χρόνια παρουσίας των Εκπαιδευτηρίων Γιαννόπουλου στον χώρο της εκπαίδευσης, το περασμένο Σάββατο, 6 Μαΐου 2017.

Παλαιοί συνάδελφοι, απόφοιτοι και γονείς περιηγήθηκαν στους χώρους του Σχολείου μας θαυμάζοντας τις παρουσιάσεις των εργασιών που εκπόνησαν οι μαθητές μας σε όλα τα θεματικά αντικείμενα με στόχο να αποδώσουν τις εξελίξεις σε κάθε τομέα της ζωής στη διάρκεια των τελευταίων 90 ετών.

Τα εξαιρετικά σχόλια των επισκεπτών μας ενισχύουν την καθημερινή μας προσπάθεια για ποιοτική εκπαίδευση που συνεχίζεται απρόσκοπτα από την πρώτη στιγμή της ίδρυσής μας.

Στόχος μας να βρισκόμαστε για πολλά ακόμα χρόνια στα εκπαιδευτικά πράγματα προκειμένου να συμβάλλουμε στη γνωστική και ηθική οχύρωση των νέων ανθρώπων που θα αποτελέσουν το μέλλον αυτού του τόπου.

Η καλύτερη στιγμή μας;;; στο τέλος της εκδήλωσης το γεμάτο χαρούμενα παιδιά κάθε ηλικίας προαύλιο του Σχολείου μας... γιατί ωραίο σχολείο είναι το γεμάτο Σχολείο.

{gallery}articles/2016-2017/2017-05-08-01/images/gallery{/gallery}